top of page

643

GENFLOOR PRIMER LOW VISCOSITY

Solvent içermeyen epoksi esaslı yüzey emprenye astarıdır. İyi penetrasyon özelliğine sahip, kimyasallara dayanıklı, mekanik mukavemeti yüksek bir astardır. Beton zeminlerin kapiler boşluklarını doldurur, mukavemetini arttırır ve kendisinden sonra gelecek epoksi kaplama veya boyaları için yapışma köprüsü vazifesi görür. Tek olarak betonun tozumasını engellemek amacı ile de kullanılabilir.

657

GENFLOOR SELF LEVELING UNDERCOAT

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti  ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı zemin kaplama malzemesidir. Fabrika ve depo zeminleri, çalışma alanları, yükleme bölgeleri, orta ve ağır yüke maruz endüstriyel zeminlerde, epoksi & poliüretan kaplama uygulamalarında astar ve son kat kaplama arasında kalınlık ve mekanik mukavemet sağlamak amacıyla kullanılır.

660

GENFLOOR SELF LEVELING

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı zemin kaplama malzemesidir.

664

GENFLOOR COATING ANTISTATIC

İki bileşenli, solventsiz epoksi reçine esaslı, antistatik epoksi zemin kaplama sisteminin taşıyıcı son kat kaplamasıdır.

670

GENFLOOR TOPCOAT VERTICAL

Solventsiz epoksi duvar boyasıdır. Epoxy reçine esaslı, iki bileşenli, sikloalifatik polyamine ile kürlenen, solvent içermeyen  epoksi esaslı  kaplama malzemesidir.

667

GENFLOOR FIRE-RETARDENT COATING

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı yanmaz zemin kaplama malzemesidir.

642

GENFLOOR PRIMER MOISTURE

Solvent içermeyen epoksi esaslı nem toleranslı yüzey emprenye astarıdır. İyi penetrasyon özelliğine sahip kimyasallara dayanıklı mekanik mukavemeti yüksektir. Beton zeminlerin kapiler boşluklarını doldurur, mukavemetini arttırır ve kendisinden sonra gelecek epoksi kaplama veya boyaları için yapışma köprüsü vazifesi görür. Tek olarak betonun tozumasını engellemek amacı ile de kullanılabilir.

644

GENFLOOR PRIMER CONDUCTIVE

İki bileşenli, solventsiz epoksi reçine esaslı, iletken epoksi astar. Endüstriyel zeminlerde, üretim ve depolarda, hassas elektrik ve elektronik aletlerin bulunduğu, patlama riskine sahip alanlarda, antistatik zemin kaplama sisteminin kondüktif epoksi astar olarak kullanılır.

658

GENFLOOR HB TOP COAT

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı  kaplama malzemesidir. 

Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı olan bu sistem reaksiyonunu tamamladıktan sonra su, tuz çözeltileri, bazlar, seyreltilmiş asitler, benzin ve mineral yağlarına dayanımlıdır.

662

GENFLOOR COATING TEXTURE

Solventsiz epoksi reçine esaslı, iki bileşenli, yüksek viskoziteli, renkli, portakal desenli yüzey sağlayan son kat kaplama malzemesidir.

665

GENFLOOR COATING CR

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı zemin kaplama malzemesidir.

672

GENFLOOR TOPCOAT VERTICAL CR

Solventsiz epoksi duvar boyasıdır. Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı  kaplama malzemesidir. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı olan bu sistem reaksiyonunu tamamladıktan sonra su, tuz çözeltileri, bazlar, seyreltilmiş asitler, benzin ve mineral yağlarına dayanımlıdır.

629

GENCOAT NOVA PHENOL

Novalak (fenolik) epoksi reçine esaslı, iki bileşenli, poliamin sertleştirici ile kürlenen solventli bir kaplamadır. Yapışması, mekanik direnci, su, kimyasal ve solvent dayanımı mükemmeldir. Düşük sıcaklıklarda (-5°C’ye kadar) kürlenebilir. Sertleştirici sızmasına (exudation) dayanıklıdır.

bottom of page