top of page

ÇAĞRI MERKEZİ AYDINLATMA METNİ


Genaş Gen Boya Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi’ni arayan kişiler
a. Çağrı merkezini arayan kişi öncelikle aşağıdaki şekilde yönlendirilmelidir:

Genaş Gen Boya Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Çağrı Merkezine hoş geldiniz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Veri Sorumlusu olan Şirketimiz, çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmeler sırasında güvenliğinizi sağlamak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek, talep ve şikâyetlerinize çözüm üretebilmek amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü bir şekilde kimlik bilginizi, iletişim bilgilerinizi ve çağrı sırasında aktardığınız diğer bilgilerinizi
kayıt altına almak suretiyle işlemektedir. Detaylı Çağrı Merkezi Aydınlatma Metnimize (8) tuşlayarak ya da www.genboya.com adresinden de ulaşabilirsiniz.
Devam etmek için (8) tuşlayınız.

 

a. Aydınlatma metnini dinlemek için tuşlama yapan kişilere okunacak aydınlatma metni:
Kimlik, iletişim, sesli ve yazılı talep ve şikâyetleriniz sizlere bilgi sağlanması ve talep ve şikâyetlerinizin kaydedilmesi, değerlendirilmesi amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü bir şekilde KVK mevzuatına uygun işlenmektedir.
 

Genaş Gen Boya Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi, anılan kişisel verilerinizi çağrı merkezimiz vasıtasıyla doğrudan sizlerden az önce anılan amaçları
gerçekleştirmek için, Genaş Gen Boya Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi’nin veri sorumlusunun meşru menfaati hukuki sebebine dayanarak işlemektedir.

 

Genaş Gen Boya Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından, kimlik ve iletişim bilgileriniz ile talep ve şikâyetleriniz yukarıda anılan amaçlarla sınırlı ve ölçülü
olmak kaydıyla hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesi hukuki sebebine dayalı olarak kanunen yetkili kurum ve kuruluşlara aktarılacaktır.

 

KVKK’nın “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi Melek Aras Blv. No:40, 34953 Aydınlı-kosb/Tuzla/İstanbul adresimize yazılı olarak veya kvkk@genboya.com adreslerimize elektronik posta yoluyla gönderebilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgiye www.genboya.com internet sitesinden erişebilirsiniz.
 

bottom of page