top of page
Adsız tasarım (66).png

ZEMİN BOYALARI

Ürünlerimiz

348 GENFLOOR GUARD

Tek bileşenli, düşük viskoziteli, renksiz, emprenye olan reaktif bir su ve yağ itici üründür. Çok küçük moleküler yapıya sahip bir hidrofobik solüsyondur. Beton liman ve beton iskele ayaklarında, köprü ve viyadüklerde, asfalt yolların altında döşenen beton satıhlarda, beton ve taş tretuarlarda ve briketlerde, kiremitlerin yüzeylerinde, barajlarda vb. kullanılır.

643 GENFLOOR PRIMER EMPRENYE SB

Solventli epoksi reçine ve sertleştiricisinden oluşan, yüksek katı maddeli, çift komponentli, düşük viskoziteli, emprenye beton astarıdır. Solventli olmasından dolayı betonun kılcal çatlaklarına iyi nüfuz eder. Kürlenmiş beton, mozaik, seramik, metal gibi çeşitli yüzeylere zemin kaplama malzemesinin kuvvetli bir şekilde yapışmasını sağlamak amacıyla kullanılır

622 GENFLOOR TOPCOAT SB

Solventli epoksi reçine ve sertleştirici ile yapılan, çift komponentli, parlak, son kat zemin boyasıdır. Beton yüzeyler için zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinin ağır trafik bulunmayan hacimlerinde, döşeme kaplaması olarak, petrokimya ve diğer sanayi kuruluşlarında kullanılır.

626 GENFLOOR TOPCOAT WALL

İki bileşenli, solventli epoksi reçine esaslı son kat boyadır. Fabrikalarda, montaj atölyelerinde, depolarda, uçak hangarlarında, mağaza, otopark, gıda tesisleri, hastaneler, kimya ve ilaç sanayinde, enerji santrallerinde, tüm endüstriyel düşey beton duvarlarda kullanılır.

690 GENFLOOR EPOKSİ SON KAT VERNİK

Modifiye epoksi reçine ve sertleştiricisinden oluşan çift komponentli, kristal parlaklıkta, şeffaf bir beton verniğidir. Metal ve demir donatılı yüzeyler için de mükemmel yüzey koruyucu bir üründür. Fabrikalar, alışveriş merkezleri, uçak ve helikopter hangarları, okullar, hastaneler, ilaç sektörü, gıda sektörü, laboratuvarlar ve arıtma tesisleri başlıca kullanım alanlarıdır

640 GENFLOOR PRIMER

Epoksi reçine ve sertleştiricisinden oluşan, %100’lük (solventsiz), çift komponentli, şeffaf, beton astarıdır. Kürlenmiş beton, mozaik, seramik, metal gibi çeşitli yüzeylere zemin kaplama malzemesinin kuvvetli bir şekilde yapışmasını sağlamak amacıyla astar kat olarak kullanılır.

641 GENFLOOR SERAMİK YÜZEY ASTARI

Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı, iki bileşenli, emici olmayan, seramik yüzeye sahip mekânlarda epoksi kaplama öncesi geçiş astarıdır. İç ve dış mekânlarda, hastane, laboratuvar gibi hijyenik ortamlar, gıda, ilaç, boya gibi endüstriler, endüstriyel mutfaklar, fabrikalar, depolar, terminaller, alışveriş merkezleri, okullar vb. alanların seramik yüzeylerinde kullanılır.

642 GENFLOOR MOISTURE BARRIER

Solvent içermeyen epoksi esaslı nem toleranslı yüzey emprenye astarıdır. Beton su tankı iç yüzeylerinde, liman ve inşaat betonlarının demir filizlerinin sabitlenmesinde, otomobil servisleri ve otoparklarda, depo ve antrepolarda, her türlü fabrika ve tesislerde, uçak ve helikopter hangarlarında, hastanelerde, laboratuarlarda kullanılır.

645 GENFLOOR PRIMER FLEX

Esnek, çift komponentli, şeffaf, solventsiz epoksi beton astarıdır. Kürlenmiş beton, mozaik, seramik, metal gibi çeşitli yüzeylere zemin kaplama malzemesinin kuvvetli bir şekilde yapışmasını sağlamak amacıyla astar kat olarak kullanılır.

644 GENFLOOR EMPRENYE SF SEALER

Epoksi reçine esaslı, iki bileșenli, solvent içermeyen, modifiye poliamid sertleștirici ile kürlenen beton astarıdır. Düșük viskoziteli ve esnek yapısı ile beton yüzeylerin korunmasında kullanılan bağlayıcı bileșenidir. Epoksi ve poliüretan son kat kaplamalardan önce beton yüzeyi ıslatmak ve iyi bir yapıșma köprüsü sağlamak amacı ile kullanılır.

647 GENFLOOR CONDUCTIVE CONCRETE PRIMER

Solventsiz, mukavemeti yüksek epoksi esaslı kondüktif zemin astardır. Uçak hangarlarında, otomobil fabrikalarında, savunma sanayi üretim tesislerinde, sağlık sektörü ile ilgili laboratuvarlarda, boyama atölyelerinde, elektrik ve elektronik laboratuvarlarında hassas elektronik donanımların bulunduğu yüksek patlama riskine sahip alanlarda uygulanabilir.

646 GENFLOOR NOVALAK EPOKSİ BETON ASTARI

Novalak (fenolik) epoksi esaslı, çift komponentli, modifiye fenolik poliamin sertleştiricili, mükemmel yapışma gücüne sahip, mekanik direnci, su, kimyasal ve solvent dayanımı mükemmel olan dolgusuz şeffaf astardır. Tuzlu ve tatlı suya, petrol ürünlerine, ham petrole, alkalilere ve zayıf asitlere karşı mükemmel kimyasal direnç istenen beton ve çelik yüzeylerde kullanılır.

656 GENFLOOR NOVA SELF LEVELLING BASECOAT

Novalak (fenolik) epoksi esaslı, çift komponentli, modifiye epoksi sertleştiricili, yüksek katı maddeli, mükemmel yapışma gücüne sahip arakat kaplamadır. Tuzlu ve tatlı suya, petrol ürünlerine, ham petrole, alkalilere ve zayıf asitlere karşı mükemmel kimyasal direnç istenen, özellikle yoğun sanayi atmosferinin olduğu yerlerde kullanılır

657 GENFLOOR SELF LEVELLING BASECOAT

Çift komponentli, solvetsiz epoksi self-leveling ara kattır. İstenen film kalınlığına ulaşabilmek için astar ve son kat arasına uygulanmak üzere tasarlanmıştır. Sistemin toplam maliyetini optimize eder.

655 GENFLOOR HB FLEX EPOKSİ KAPLAMA

Modifiye epoksi reçinesi ve sertleştiricisinden oluşan, çift komponentli, solvent içermeyen esnek son kat üründür. Forklift, loder ve ağır araç trafiğinin yașandığı depo, fabrika ve atölyeler ile üretim ve paketleme sahalarında uygulanır

658 GENFLOOR HB TOPCOAT

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı kaplama malzemesidir. Otomobil servisleri ve otoparklar, depo ve antrepolar, tekstil atölyeleri ve fabrikaları, makina imalat ve montaj, elektronik eşya, otomobil, gıda ve kağıt fabrikaları, şişeleme ve dolum tesisleri, laboratuvarlar da kullanılır

659 GENFLOOR TOPCOAT SF

İki bileşenli, beton yüzeylere uygulanabilen, yaya ve hafif araç trafiğinin olduğu zeminlere uygun, düz yüzey bitişli, hijyenik, solvent içermeyen, epoksi esaslı son kat boyadır. Forklift trafiği olan üretim ve depolama alanları, yükleme rampaları, marketler, çok katlı ve yer altı otopark zeminleri, fuar ve sergi alanları vb. alanlarda kullanılır

660 GENFLOOR SELF LEVELLING TOPCOAT

Çift komponentli, solventsiz epoksi self-leveling son kat boyadır. Forklift trafiği olan üretim ve depolama alanları, yükleme rampaları, marketler, çok katlı ve yer altı otopark zeminleri, fuar ve sergi alanları vb. mekanik dayanıma ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılır.

661 GENFLOOR NOVA SELF LEVELLING

Novalak (fenolik) epoksi esaslı, çift komponentli, modifiye fenolik poliamin sertleştiricili, yüksek katı maddeli, mükemmel yapışma gücüne sahip son kat zemin kaplamasıdır. Tuzlu ve tatlı suya, petrol ürünlerine, ham petrole, alkalilere ve zayıf asitlere karşı mükemmel kimyasal direnç istenen, özellikle yoğun sanayi atmosferinin olduğu yerlerde idealdir.

662 GENFLOOR TEXTURED EPOXY

İki bileşenli, portakal yüzey görünümü sağlayan, solventsiz epoksi self-leveling son kat boyadır. Mekanik dayanıma ihtiyaç duyulan; forklift trafiği olan üretim ve depolama alanları, yükleme rampaları, marketler, çok katlı ve yer altı otopark zeminleri, fuar ve sergi alanları vb. alanlarda kullanılır.

664 GENFLOOR ANTISTATIC COATING

İki bileşenli, solventsiz epoksi reçine esaslı, antistatik epoksi zemin kaplama sisteminin taşıyıcı son kat kaplamasıdır. Endüstriyel zeminlerde, hastanelerde, ameliyathanelerde, laboratuvarlarda, üretim ve depolarda, hassas elektrik ve elektronik aletlerin bulunduğu, patlama riskine sahip alanlarda kullanılır.

665 GENFLOOR CHEM COATING

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı zemin kaplama malzemesidir. Seramik duvarların, laboratuarların, hastanelerin, gıda tesislerinin, termal havuzların, su tanklarının, arıtma tesislerinin, tuvaletlerin, endüstriyel tesislerin, kimyasal maddelere maruz kalan yüzeylerinde kullanılır

667 GENFLOOR FIRE-RETARDENT COATING

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen epoksi esaslı yanmaz zemin kaplama malzemesidir. Kozmetik ve ilaç sanayisinde, metal imalat sanayi, gıda imalat sanayi, yemek fabrikaları, imalat ve montaj sanayi, deniz üstü platformlar, boya fabrikaları, tekstil sanayi, soğuk hava depoları, otomotiv sanayi, mandıralara ve çiftliklerde kullanılır.

670 GENFLOOR TOPCOAT WALL

Epoxy reçine esaslı, iki bileşenli, sikloalifatik polyamine ile kürlenen, solvent içermeyen epoksi esaslı kaplama malzemesidir. Fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri, atölyeler, uçak hangarları, okullar, hastaneler, ilaç sektörü, gıda sektörü, laboratuarlar, otoparklar, arıtma tesisleri ve korozif kimyasalların kullanıldığı alanlarda uygulanabilir.

672 GENFLOOR TOPCOAT CHEM WALL

Düşey yüzeyler için, kimyasallara dayanıklı, iki bileşenli, solventsiz epoksi reçine esaslı, son kat boyadır. Seramik duvarların, laboratuarların, hastanelerin, gıda tesislerinin, yüzme havuzları ve su tanklarının, tuvaletlerin, endüstriyel tesislerin, kimyasal maddelere maruz kalan dikey yüzeylerinde son kat boya olarak kullanılır.

832 GENFLOOR POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMA BASECOAT

Solventsiz, çift komponentli, kendiliğinden yayılabilen, mekanik mukavemeti yüksek ve hijyenik poliüretan esaslı zemin kaplamadır. Fabrikalar, soğuk hava depoları, frigofrik araç kasaları, alışveriş merkezleri, atölyeler, uçak hangarları, okullar, hastaneler, ilaç sektörü, gıda sektörü, laboratuarlar ve ağır forklift trafiğinin olduğu alanlarda uygulanabilir.

834 GENFLOOR POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMA TOPCOAT

Poliüretan esaslı, çift bileşenli, UV dayanımı yüksek, kullanıma hazır koruyucu son kat boyadır. Her türlü metal yüzeylerde, koruyucu olarak, Epoksi zemin kaplamalarda, son kat olarak, özellikle dış mekânlarda UV dayanım istenen yerlerde kullanılır

755 GENFLOOR POLİÜRETAN VERNİK

Akrilik poliüretan yapısıyla, dış ortam şartlarına dayanıklı, alifatik izosiyanat kürlenmeli çift komponentli beton verniğidir. Yüksek derece UV dayanımına sahiptir. Fiziksel ve kimyasal mukavemeti yüksektir. Mobilya dekorasyon işleriyle, her türlü masif ve kaplama ahşap yüzeylere uygulanır. Beton yüzeylerde de UV dayanım sağlamak amacıyla kullanılabilir.

841 GEN ZEMİN BOYASI ASTARI

Gen Zemin Boyası Astarı; akrilik oligomer ve MMA monomerden oluşan beton ve asfalt yüzeylere uygulanabilen bir astardır. Bisiklet yolları, hafif yaya trafiği olan alanlar, depolar, yürüme yolları, mağaza, ofis zeminleri ve hızlı kurumanın beklendiği tüm alanlarda astar olarak kullanılabilir

842 GEN ZEMİN BOYASI

Zemin Boyası; akrilik oligomer ve MMA monomerden oluşan beton ve asfalt yüzeylere uygulanabilen bir boyadır. Bisiklet yolları, hafif yaya trafiği olan alanlar, depolar, yürüme yolları, mağaza, ofis zeminleri ve hızlı kurumanın beklendiği tüm alanlarda kullanılabilir.

843 GEN ZEMİN BOYASI KORUYUCU VERNİK

Tek komponentli, akrilik zemin kaplama boyası üzerine uygulanan, şeffaf, koruyucudur. Bisiklet yolları, hafif yaya trafiği olan alanlar, depolar, yürüme yolları, mağaza, ofis zeminleri ve hızlı kurumanın beklendiği tüm alanlarda Gen Zemin Boyası uygulanan yüzey üzerine koruyucu vernik olarak kullanılabilir

750 GENFLOOR LIQUID GLASS

Şeffaf olarak üretilen mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan çift bileşenli bir üründür. Ultraviyoleden ve dış hava koşullarından etkilenmez. Cam, mozaik, fayans, mermer, granit, doğal taş, pres tuğlalarda, ahşap yüzeylerde, balkon, teras, banyo, mutfak vb. alanlarda kullanılır.

763 GEN POOL PAINT

Çift bileşenli, poliüretan reçine esaslı havuz boyasıdır. Havuzlarda, su tanklarında, su depolarında, metal tanklarda ve su sarnıçlarında, süs havuzlarında, göletlerde, barajlarda, su kanallarında, arıtma ve denge depolarında, beton, sıva ve şap üzerinde kullanılır.

624 GENFLOOR ROAD

İki bileşenli, solventli epoksi reçine esaslı, yüksek yapışma ve mekanik mukavemete sahip epoksi yol çizgi boyasıdır. Fabrikalarda, montaj atölyelerinde, depolarda, uçak hangarlarında, otoparklarda, bisiklet yollarında, tüm endüstriyel zeminlerin yol çizgilerinin belirlenmesinde ve özel işaretlerinin çizilmesi için kullanılır

344 GEN YOL ÇİZGİ BOYASI

Alkid modifiye klor kauçuk esaslı, hava kurumalı, tek komponentli, yol çizgi ve işaretlemede kullanılan boyadır. Dış ortam şartlarına ve trafiğe dayanıklıdır. Asfalt ve beton yüzeylerde yol çizgi ve işaretleme boyası olarak kullanılır. Yatay ve düşey zeminlerde her türlü işaretleme uygulamasında kullanılabilir. Ahşap ve çelik konstrüksiyonlarda da kullanılır.

804 GEN MMA ESASLI YOL ÇİZGİ BOYASI 1K

MMA esaslı akrilik solvent bazlı soğuk yol çizgi boyasıdır. Yüzeyine serpilen cam kürecikleri sayesinde ışığı yansıtır. Solvent bazlı olan bu boyanın uygulamasında püskürtme sistemi ile 350 -800 µm kalınlık aralığında uygulanılmaktadır. Her türlü şehir içi ve şehirlerarası yolun, otoparkın ve diğer alanların çizilmesinde kullanılabilir.

890 GEN POLİÜRETAN SU BAZLI İZOLASYON MALZEMESİ

Su bazlı ultraviyole stabilitesi yüksek poliüretan izolasyon malzemesidir. Beton, taş, eternit, metal gibi malzemelerin üzerinde, yağmur derelerinde, kanal ve kanaletlerde, teras çatılarda suya ve rutubete karşı güvenle uygulanır.

bottom of page