top of page
image copy.png

SANAYİ BOYALARI

Ürünlerimiz

860 GENACRYL 1K PRIMER

Akrilik reçine esaslı, hava kurumalı, tek bileșenli, çinko fosfat pigment içeren bir astar/sonkat boyadır. Rüzgar enerjisi sektöründe, elektrik motor ve redüktör imalat sanayi, otomotiv yan sanayi, sanayi tesislerindeki çelik yüzeylerde, plastik boru dış yüzeylerde kullanılır.

601 GENEPOX PRIMER

Çift komponentli, epoksi bazlı, çinko fosfat içerikli, pas önleyici epoksi astar boyadır. Çelik konstrüksiyonlar, makineler ve özellikle yoğun sanayi atmosferinin olduğu ve korozyon dayanımının yüksek olması gereken yerlerde kullanılır.

603 GENEPOX ZINC RICH PRIMER

Çift komponentli, epoksi esaslı, saf mikronize çinko tozu içeren, katodik koruma yapan antikorozif astar. Çelik yüzeylerin astarlanmasında ve yüksek korozyon dayanımı istenen alanlarda, yapısal çelik sanayi, diğer çelik yüzeylerde kullanılır.

604 GENEPOX WASH PRIMER

Polivinil bütiral - modifiye reçine asaslı, çift bileşenli, reaksiyon kurumalı, antikorozif pigmentler içeren antikorozif astardır. Korozyon amaçlı çelik, alüminyum, galvaniz yüzeyler ve üzerine uygulanacak son kat boyaların yapışmasını arttırmak için kullanılır.

607 GENEPOX SHOP PRIMER

Sac yüzeylerde yüksek yapışma özelliği olan ve iyi korozyon dayanımı sağlayan çinko fosfatlı antikorozif ön imalat astarıdır. Su, deniz suyu, kimyasallar ve aşınmaya maruz kalan her türlü metal yüzeylerde, genel sanayi ve makinelerde metal korunumunda kullanılır.

620 GENEPOX TOPCOAT

Çift komponentli reaksiyon kurumalı epoksi reçine esaslı ve poliamid sertleştiricisi ile kürlenen epoksi son kat boyadır. Her türlü ahşap, metal ve mineral yüzeylerde kullanılır genel sanayi, makine üreticileri, metal korunumu ve marin uygulamalarında performansı çok iyidir.

621 GENEPOX TOPCOAT PROTECTIVE

Çift komponentli reaksiyon kurumalı epoksi reçine esaslı ve poliamid sertleştiricisi ile kürlenen, özellike dikey metal yüzeyler için geliştirilmiş epoksi son kat boyadır. Solventli epoksi metal tank boyasıdır.

625 GENEPOX HB FAST

Poliamid kürlenmeli, içerisindeki antikozorif, yüksek kalınlıkta uygulanıp kısa sürede kuruma özelliğine sahip ara kat/son kat boyadır. Korozyona karşı direnç istenen koruyucu kaplama sistemlerinde, özellikle çelik kontrüksiyon projelerinde kullanılır.

629 GENCOAT NOVA PHENOL

Çift komponentli, solventli epoksi boyadır. Yüksek hacimsel katılıdır. Kimyasal direnci mükemmeldir. Petro kimya tesislerinde, solvent tanklarında, sıcak su hatlarında, nemli ortamlarda uygulanır.

630 GENEPOX EPOKSİ VERNİK

Epoksi reçine esaslı, iki bileşenli bir verniktir. Şeffaf, yüksek parlaklık değerine sahip ve çok yönlü kullanımı olan epoksi verniktir. Ahşap, beton ve çelik yüzeylere uygulanabilir.

632 GENEPOX EPOKSİ MAT VERNİK

Epoksi reçine esaslı, iki bileşenli bir verniktir. Şeffaf, mat görümüne sahip ve çok yönlü kullanımı olan epoksi verniktir. Ahşap, beton ve çelik yüzeylere uygulanabilir

637 GENEPOX SF EPOKSİ VERNİK

İki komponentli, solventsiz epoksi esaslı son kat verniktir. Sanayi tesislerinde, petrokimya tesislerinde; asit, kağıt, şeker ve benzeri kimya tesislerinde; su arıtma tesislerinde; gıda sanayinde beton ve metal yüzeylerin kaplanmasında kullanılır.

669 GENEPOX HYGIENIC

Fenolik epoksi reçine esaslı, iki bileșenli, solventsiz, kalın kat olarak uygulanabilen, akaryakıt ürünlerine dayanıklı bir kaplamadır. Tuzlu su ve petrol tașıyan boru hatları, depolama tașıma tanklarının iç yüzeyleri, çelik ve beton yüzeylerde kullanılır.

671 GENEPOX MASTICOAT

Epoksi reçine esaslı, iki bileșenli, antikorozif çinko fosfat pigment içeren, yüzey toleranslı, yüksek yapılı, kendinden astarlı mastik kaplamadır. Yeni çelik yüzeyler ile su jeti ve sulu kumlama yapılmıș sağlam ve eski boyalı yüzeylerde kullanılır.

741 GENACRYL TOPCOAT MATT

Akrilik reçine esaslı alifatik izosiyanat kürlenmeli , yüksek renk ve parlaklık dayanımına sahip, mat görünüme sahip akrilik son kat boyadır. Araç üstü ekipman, sanayi makineleri, otomotiv yedek parça, her türlü endüstriyel faaliyet alanında kullanılabilir.

769 GENACRYL FINISH

Akrilik reçine esaslı, hava kurumalı, tek bileșenli, sonkat boyadır. Rüzgar enerjisi sektöründe, elektrik motor ve redüktör imalat sanayi, otomotiv yan sanayi, sanayi tesislerindeki çelik yüzeylerde, plastik boru dış yüzeylerde son kat boya olarak kullanılır.

773 GENPOLY ACR TOPCOAT

Akrilik poliüretan reçine esaslı, iki bileșenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, parlak sonkat bir alifatik poliüretan boyadır. Yapısal çelikler, borularının dıș yüzeyleri, sanayi ve liman tesisleri, kimya ve petrokimya tesisleri, petrol rafinerileri yapılarda kullanılır.

774 GENACRYL TOPCOAT

İki bileşenli, alifatik-akrilik esaslı, yüksek parlaklık ve renk dayanımlı, parlak son kat boyadır. Araç üstü ekipman, kamyonüstü tanklarda, sanayi makineleri, otomotiv yedek parça, her türlü endüstriyel alanlarda kullanılabilir.

775 GENACRYL ALU TOPCOAT

İki bileşenli, alifatik-akrilik esaslı, yüksek parlaklık ve renk dayanımlı, aluminyum pigment içeren, yaldız görünümlü parlak son kat. Araç üstü ekipman, kamyonüstü tanklarda, sanayi makineleri, otomotiv yedek parça vb. alanlarda kullanılabilir.

777 GENPOLY ACR PM TOPCOAT

Akrilik poliüretan reçine esaslı, iki bileșenli, yüksek katı maddeli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, parlak sonkat bir alifatik poliüretan boyadır. Yapısal çelikler, depolama tank ve borularının metal ve plastik dıș yüzeyleris ve kimya tesisleri yapılarda kullanılır.

791 GENPUR TOPCOAT

Poliüretan alkid bazlı, izosiyanat modifiyeli, iki bileşenli parlak son kat boyadır. Dış ortam çelik yüzeylerinde, makinelerde, tanklarda, ticari araçlarda, tersanelerde limanlarda iskelelerde son kat boyası olarak kullanılır.

923 GENTHERM TOPCOAT / 300 °C DAYANIMLI SİLİKON BOYA

Silikon reçine esaslı, hava kurumalı, 300°C kuru sıcaklığa kadar dayanan bir boyadır. Elastikiyeti, su ve korozyon dayanımı mükemmeldir. Fırınların dıș kısımları, çelik bacaların dıș cepheleri, egzoz sistemlerinin ve gaz kanallarının dıș kısımlarınde kullanılır.

926 GENTHERM TOPCOAT / 600 °C DAYANIMLI SİLİKON BOYA

Silikon reçine esaslı, hava kurumalı, 600°C kuru sıcaklığa kadar dayanan bir boyadır. Elastikiyeti, su ve korozyon dayanımı mükemmeldir. Sanayi tesislerindeki fırınların dıș yüzeylerinde, sıcak gaz kanallarının dıș yüzeylerinde koruyucu kaplama olarak kullanılır

bottom of page