top of page
image copy.png

SANAYİ BOYALARI

Ürünlerimiz

860 GENACRYL 1K PRIMER

Akrilik reçine esaslı, hava kurumalı, tek bileșenli, çinko fosfat pigment içeren bir astar/sonkat boyadır. Rüzgar enerjisi sektöründe, elektrik motor ve redüktör imalat sanayi, otomotiv yan sanayi, sanayi tesislerindeki çelik yüzeylerde, plastik boru dış yüzeylerde kullanılır.

637 GENEPOX SF EPOKSİ VERNİK

İki komponentli, solventsiz epoksi esaslı son kat verniktir. Sanayi tesislerinde, petrokimya tesislerinde; asit, kağıt, şeker ve benzeri kimya tesislerinde; su arıtma tesislerinde; gıda sanayinde beton ve metal yüzeylerin kaplanmasında kullanılır.

669 GENEPOX HYGIENIC

Fenolik epoksi reçine esaslı, iki bileșenli, solventsiz, kalın kat olarak uygulanabilen, akaryakıt ürünlerine dayanıklı bir kaplamadır. Tuzlu su ve petrol tașıyan boru hatları, depolama tașıma tanklarının iç yüzeyleri, çelik ve beton yüzeylerde kullanılır.

671 GENEPOX MASTICOAT

Epoksi reçine esaslı, iki bileșenli, antikorozif çinko fosfat pigment içeren, yüzey toleranslı, yüksek yapılı, kendinden astarlı mastik kaplamadır. Yeni çelik yüzeyler ile su jeti ve sulu kumlama yapılmıș sağlam ve eski boyalı yüzeylerde kullanılır.

741 GENACRYL TOPCOAT MATT

Akrilik reçine esaslı alifatik izosiyanat kürlenmeli , yüksek renk ve parlaklık dayanımına sahip, mat görünüme sahip akrilik son kat boyadır. Araç üstü ekipman, sanayi makineleri, otomotiv yedek parça, her türlü endüstriyel faaliyet alanında kullanılabilir.

769 GENACRYL FINISH

Akrilik reçine esaslı, hava kurumalı, tek bileșenli, sonkat boyadır. Rüzgar enerjisi sektöründe, elektrik motor ve redüktör imalat sanayi, otomotiv yan sanayi, sanayi tesislerindeki çelik yüzeylerde, plastik boru dış yüzeylerde son kat boya olarak kullanılır.

773 GENPOLY ACR TOPCOAT

Akrilik poliüretan reçine esaslı, iki bileșenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, parlak sonkat bir alifatik poliüretan boyadır. Yapısal çelikler, borularının dıș yüzeyleri, sanayi ve liman tesisleri, kimya ve petrokimya tesisleri, petrol rafinerileri yapılarda kullanılır.

774 GENACRYL TOPCOAT

İki bileşenli, alifatik-akrilik esaslı, yüksek parlaklık ve renk dayanımlı, parlak son kat boyadır. Araç üstü ekipman, kamyonüstü tanklarda, sanayi makineleri, otomotiv yedek parça, her türlü endüstriyel alanlarda kullanılabilir.

775 GENACRYL ALU TOPCOAT

İki bileşenli, alifatik-akrilik esaslı, yüksek parlaklık ve renk dayanımlı, aluminyum pigment içeren, yaldız görünümlü parlak son kat. Araç üstü ekipman, kamyonüstü tanklarda, sanayi makineleri, otomotiv yedek parça vb. alanlarda kullanılabilir.

777 GENPOLY ACR PM TOPCOAT

Akrilik poliüretan reçine esaslı, iki bileșenli, yüksek katı maddeli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, parlak sonkat bir alifatik poliüretan boyadır. Yapısal çelikler, depolama tank ve borularının metal ve plastik dıș yüzeyleris ve kimya tesisleri yapılarda kullanılır.

791 GENPUR TOPCOAT

Poliüretan alkid bazlı, izosiyanat modifiyeli, iki bileşenli parlak son kat boyadır. Dış ortam çelik yüzeylerinde, makinelerde, tanklarda, ticari araçlarda, tersanelerde limanlarda iskelelerde son kat boyası olarak kullanılır.

923 GENTHERM TOPCOAT / 300 °C DAYANIMLI SİLİKON BOYA

Silikon reçine esaslı, hava kurumalı, 300°C kuru sıcaklığa kadar dayanan bir boyadır. Elastikiyeti, su ve korozyon dayanımı mükemmeldir. Fırınların dıș kısımları, çelik bacaların dıș cepheleri, egzoz sistemlerinin ve gaz kanallarının dıș kısımlarınde kullanılır.

926 GENTHERM TOPCOAT / 600 °C DAYANIMLI SİLİKON BOYA

Silikon reçine esaslı, hava kurumalı, 600°C kuru sıcaklığa kadar dayanan bir boyadır. Elastikiyeti, su ve korozyon dayanımı mükemmeldir. Sanayi tesislerindeki fırınların dıș yüzeylerinde, sıcak gaz kanallarının dıș yüzeylerinde koruyucu kaplama olarak kullanılır

bottom of page