top of page

850

1K AKRİLİK METAL VERNİĞİ

1. Kalite hızlı kuruyan şeffaf vernik. Çelik ve hafif metalden oluşan jantlar başta olmak üzere benzer metaller, ahşap yüzeyler veya boyanabilecek plastik yüzeyleri korumak için idealdir. DKP sac, alüminyum, bakır, pirinç gibi metal yüzeyler için. Zemin rengini aynen korur. Tere ve darbeye dayanıklı.

926

GENTHERM TOPCOAT 600°C 

Silikon reçine esaslı, hava kurumalı ve ısı ile kürlenen, 600°C kuru sıcaklığa kadar dayanan bir boyadır. Elastikiyeti, su ve korozyon dayanımı mükemmeldir. Düșük nem geçirgenliğine sahiptir.

671

GENZONE UNDERWATER

Epoksi reçine esaslı, iki bileşenli, yüksek katı maddeli, tiksotropik epoksi tamir ve kaplama boyasıdır. Islak ve kuru ortamlarda uygulanabilir. Metal, beton ve ahşap yüzeylerde bulunabilecek nemden etkilenmeden mükemmel bir şekilde yapışma sağlar. Kullanıldığı yüzeylerde aşınmaya ve darbelere karşı dayanır. Su altı ve su üstü onarımlar için uygundur.

777

GENPOLY ACR

Akrilik poliüretan reçine esaslı, iki bileșenli, yüksek katı maddeli, antikorozif çinko fosfat pigment içeren, parlak sonkat bir boyadır. C3 orta korozif ortamlarda doğrudan metal yüzeye uygulanabilir. Galvaniz ve alüminyum yüzeylere tek kat olarak uygulanabilir. Yapıșması, renk ve parlaklık dayanımı, elastikiyeti ve mekanik direnci mükemmeldir. Tozuma riski düșüktür.

740

GENPUR TOPCOAT

Polüretan alkid esaslı, hızlı kuruma özelliğine sahip, iki bileşenli, aromatik izosiyanat esaslı, yarı mat görünümde, rengini ve parlaklığını uzun süre muhafaza eden son kat boyadır.

630

GENEPOX EPOKSİ VERNİK

Epoksi reçine esaslı, iki bileşenli bir verniktir. Şeffaf, yüksek parlaklık değerine sahip ve çok yönlü kullanımı olan epoksi verniktir. Ahşap, beton, doğal taş ve metal yüzeylerde kullanılır.

640

GENFLOOR PRIMER

Epoksi esaslı, solvent içermeyen, düşük viskoziteli, yüksek dayanımlı iki bileşenli astar malzemesidir epoksi boyaların, poliüretan boya ve su yalıtım ürünlerinin altına astar olarak kullanılır .

629

GENCOAT NOVA PHENOL

Novalak (fenolik) epoksi reçine esaslı, iki bileşenli, poliamin sertleştirici ile kürlenen solventli bir kaplamadır. Yapışması, mekanik direnci, su, kimyasal ve solvent dayanımı mükemmeldir. Düşük sıcaklıklarda (-5°C’ye kadar) kürlenebilir. Sertleșştirici sızmasına (exudation) dayanıklıdır.

924

GENTHERM TOPCOAT 400 °C 

Silikon reçine esaslı, hava kurumalı ve ısı ile kürlenen, 400°C kuru sıcaklığa kadar dayanan bir boyadır. Elastikiyeti, su ve korozyon dayanımı mükemmeldir. Düșük nem geçirgenliğine sahiptir.

671

GENEPOX MASTICOAT

Epoksi reçine esaslı, iki bileșenli, poliamin sertleștirici ile kürlenen, düșük sıcaklıklarda (0°C’ye kadar) da uygulanabilen, antikorozif çinko fosfat pigment içeren, yüzey toleranslı, yüksek yapılı, kendinden astarlı mastik kaplamadır. Yüksek film kalınlıklarında uygulanabilir, uygulandığı yüzeye çok iyi yapıșır, esnek bir film verir.

774

GENPOLY ACR SHINE

Akrilik poliüretan reçine esaslı, iki bileșenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, parlak sonkat bir alifatik poliüretan boyadır. Yapıșması, UV dayanımı, elastikiyeti, kalıcı parlaklığı, sararma ve mekanik direnci mükemmeldir. Çok iyi kimyasal dayanıma sahiptir. Doğrudan metal yüzeye uygulanabilir.

604

GENEPOX WASH PRIMER

Polivinil bütiral - epoksi reçine asaslı, çift bileşenli, reaksiyon kurumalı, antikorozif pigmentler içeren, çelik, alüminyum ve galvaniz yüzeylerin korozyondan korunması amacıyla ve üzerine uygulanacak son kat boyaların yapışmasını arttırmak için kullanılan antikorozif astardır.

632

GENEPOX EPOKSİ MAT VERNİK

Epoksi reçine esaslı, iki bileşenli bir verniktir. Şeffaf, mat ve çok yönlü kullanımı olan epoksi verniktir. Ahşap, beton, doğal taş ve metal yüzeylerde kullanılır.

Solvent içermeyen kendiliğinden yayılabilen mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı yüksek epoksi esaslı kaplama malzemesidir.

Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı olan bu sistem reaksiyonunu tamamladıktan sonra su, tuz çözeltileri, bazlar, seyreltilmiş asitler, benzin ve mineral yağlarına dayanımlıdır.

bottom of page